Moje afirmace

Pro inspiraci. Má osobní afirmace.

Máte osobní témata na kterých pracujete? Pak doporučuji, napište si afirmaci a opakujte ji tak často, jak to jen jde. Určitě před spaním, v meditaci nebo kdykoliv kdy se cítíte slabí nebo málo šťastní. Zlepšení nálady a uspokojivé naplnění osobního tématu pak přijde o pořádný kus snadněji.

Afirmace jsou speciální prohlášení, které záměrně opakujeme buď nahlas, nebo v myšlenkách, abychom ovlivnili svůj život k lepšímu. Afirmace by se měly uchytit v našem podvědomí a stát se naším vnitřním přesvědčením, naší skutečností.

Neurolingvistické programování je psychoterapeutická metoda vyvinutá matematikem, programátorem a lingvistou. Používá se ve výcviku manažerů, obchodníků, konzultantů, tvůrců reklam a dalších profesionálů, kteří potřebují zdokonalit své komunikační schopnosti s lidmi, včetně vojáků a policistů. Techniky NLP jsou také používány pro psychickou přípravu sportovců např. golfista Tiger Woods, tenisté Serena Williams, Andre Agassi, z týmových sportů L.A. Kings a některé kluby anglické Premier league jako Manchester United.