Seberozvojový seminář 12.12.

V sobotu 12.12.2020 jsi zvaný(zvaná) na seminář. Pro 10 lidí co chtějí posunout ve svém životě, potřebují něco změnit, hledají Vizi do nového roku anebo jen chtějí porozumět tomu co se jim děje.

Sobota 12.12.2020, 9:30-18:00, Pardubice (Srch)

❤ Měj život pevněji ve svých rukou. Využij více svého potenciálu. Jsi zván(a) k akci kde v bezpečí a přátelské atmosféře dosáhneš důležitého rozhodnutí.

Nalezneš porozumění sobě a svým snům. Odhalíš své možnosti. Rozloučíš se s tím co ti již neslouží. Získáš motivaci k prvním krokům, odneseš si jasný plán a motivaci. To je to nejlepší předsevzetí.

V atmosféře bezpečí a důvěry malé skupiny, v neformálním laskavém prostředí se společně pustíme do zákoutí nás samých, kde jsme možná ještě nebyli. Objevíš nástroje zvědomování (mindfulness), meditace, koučinku, konstelací a procesové terapie pro získání nového pohledu na sebe sama a své potřeby. Objevíš cestu jak toho dosáhnout.

Získáte teoretické znalosti a zároveň se budeme nořit i do méně vědomých částí sebe. Je možné, že zjistíte, že toužíme po něčem jiném, než si připouštíte. Je to příležitost zkoumat své pravé touhy, které si možná ještě nedovolujete přiznat (nebo svému okolí).

Minulý účastník semináře napsal: „Ještě jednou díky Petrovi za výborně připravený seminář VIZE 2020 a citlivý doprovod i za hranici komfortní zóny. Bylo to přínosné. Franta“

Omezeno na 9 účastníků. Cena 1300 Kč. Závazná přihlášení prosím do soukromé zprávy a zaplacení 300 Kč za účast na účet 1299888001/5500.

Akce proběhne v Srchu u Pardubic v zázemí rodinného domu a neformální přátelské atmosféře. #Pražáci mohou přijet vlakem do Pardubic, odtud zajistíme odvoz. Drobné občerstvení zajištěno. Doporučeno neformální a pohodlné oblečení.